Marketing offline ma przyszłość!

Powiedzieć, że internet zmienił nasze życie to stwierdzić oczywistą oczywistość. W ciągu ostatnich 20 lat globalna sieć wpłynęła na każdy aspekt naszego życia – inaczej się porozumiewamy, inaczej wyszukujemy informację, inaczej kupujemy, jednym słowem inaczej żyjemy. Swo...
Czy marketerzy wierzą w gazetki reklamowe?

Na przestrzeni ostatniej dekady marketing przeszedł prawdziwą rewolucję, przede wszystkim za sprawą rozwoju internetu. Symboliczne kiedyś budżety na online marketing dziś są jednymi z najważniejszych pozycji w wydatkach na komunikację z klientami. A jednak stare, dobre g...
Kto dystrybuuje nierentownie?
Oferowanie cen poniżej progu rentowności jest normą w naszej branży – twierdzą przedstawiciele spółki CTRL System, która jest krajowym liderem dystrybucji bezadresowej, czyli popularnych gazetek reklamowych.
Gazetka reklamowa: jak skutecznie dotrzeć do konsumenta?
Czy nowe technologie staną się gwoździem do trumny papierowych wydawnictw reklamowych? O czym pamiętać tworząc gazetkę reklamową, aby była skuteczna? Czy dzięki nowym sposobom dystrybucji z naszych klatek schodowych znikną ulotki?
Pakietowanie jest naturalnym krokiem
Pakietowanie to usługa, która doskonale sprawdziła się na innych rynkach. Sensowność takiego rozwiązania została udowodniona i praktycznie, i statystycznie – mówi w wywiadzie Adam Puciata, prezes zarządu CTRL System.
Nominacja do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości oraz tytułu Firma Roku 2017
Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl zostaliśmy nominowani do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości oraz tytułu Firma Roku 2017.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.